Кошик
700 відгуків
Інтернет-магазин 100% краси - Silcare - Avenir Cosmetics
+380 (63) 782-45-41
+380 (68) 355-09-25
+380 (63) 265-90-19

Манікюрні набори 10 предметів

Манікюрний інструмент АВНЕР косметікс – кращий вибір по співвідношенню ціна-якість.Технології не стоять на місці і сфера манікюру не виняток. Майстри ставлять одні і ті ж питання – чи варто переплачувати за відомий бренд і чи можна отримати якість за доступну ціну. При виборі інструменту важливо враховувати 3 параметри – моделі, матеріал інструменту і заточка.

Компанія «АВНЕР косметікс» пропонує оптимальний вибір для майстрів манікюру, ви отримаєте відмінну якість без націнки бренд.

Моделі манікюрного інструменту «АВНЕР косметікс» - пройшли ретельний відбір в руках майстрів і часто є лідерами рейтингу при виборі професійного інструменту. Моделі, які використовує «АВНЕР косметікс» також використовуються в таких професійних марках як Олтон, Ерудит або Сталекс.

Що б досягти зниження ціни заготовки -  недорогі марки часто знижують клас сталі після успішної презентації марки на ринку. Марка «АВНЕР косметікс» не тільки використовує якісну медичну сталь, але і навпаки додає кобальт – що підвищує довговічність інструменту, плавність ходу і дозволяє зробити правильну заточку.

Заточка як ножиць так і кусачок відбувається виключно в ручну, використовуючи сучасні технології і якісне обладнання. Після фінальної обробки на алмазному колі – кожна одиниця проходить кілька етапів перевірки. Кожна одиниця проходить візуальний контроль на наявність задирок, якість полірування перевіряється допустимий кут сходження  і просвіт.

Після візуального контролю кожна одиниця перевіряється на практиці. Що б перевірити ножиці для кутикули ми використовуємо попередньо висушену вологу серветку, вату і тонкий кульок майку. Якщо ножиці не досить гострі – вони витягнуть ворсинки із серветки і ватки або замнуть майку.

Для кутикульных кусачок, в першу чергу, ми використовуємо просту серветку – надріз повинен бути рівним і робиться легко. Хороші ножиці для кутикули з легкістю впораються і з ваткою і з майкою.

Пріоритетом для нігтьових ножиць і кусачок є тонкий картон. Картон повинен різатися і не зажевываться. Тільки ідеальні ножиці можуть називатися «АВНЕР косметікс».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner