Кошик
700 відгуків
Інтернет-магазин 100% краси - Silcare - Avenir Cosmetics
+380 (63) 782-45-41
+380 (68) 355-09-25
+380 (63) 265-90-19

Антисептики і дезінфектори

Бациллол® АФ ― один з найбільш широко відомих і користуються залуженою попитом препаратів для швидкого під час дезінфекції невеликих по площі, не чутливих до дії спиртів, поверхонь (всілякі столики, поверхні обладнання) та інструментарію.

Стериллиум – спиртової антисептичний розчин для всіх типів шкіри.

Кутасепт Ф: Дезінфекція шкіри перед ін'єкціями, при дрібних травмах, при екзематозних інфекціях бактеріального або грибкового походження. Для дезінфекції шкіри перед ін'єкціями, взяттям крові, широке застосування в індустрії краси при процедурах манікюру і педикюру.. Володіє широким спектром антимікробної дії: бактерицидну (вкл. MRSA/EHEC), фунгіцидну, туберкулоцидным дією. Інактивує віруси гепатиту В і С, ВІЛ, герпесу тип I, ротавіруси та ін

БиоЛонг  - готовий до використання розчин.

Розчини засобу «БиоЛонг» застосовують для стерилізації виробів косметологічного та медичного призначення з різних матеріалів (металів, пластмаси, гуми, скла), у тому числі хірургічних і стоматологічних інструментів.

Перед стерилизацией изделий проводят их предстерилизационную очистку любым способом, который зарегистрирован в Украине и разрешенным к применению в лечебно-профилактических учреждениях для этой цели, в том числе средством «БиоЛонг», и ополаскивания от остатков этого средства проточной водой в соответствии с инструкцией (методические указания) по применению конкретного средства.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner