Кошик
679 відгуків
Інтернет-магазин 100% краси - Silcare - Avenir Cosmetics
+380 (63) 782-45-41
+380 (68) 355-09-25
+380 (63) 265-90-19

Бази, топи, праймери

   Ідеальний манікюр до лиця кожній жінці, адже саме з ним образ стає повним, завершеним. Завдяки сучасним технологіям на сьогоднішній день існує багато варіантів манікюру, які зроблять нігтики красивими, а руки доглянутими, витонченими. На допомогу жінкам приходять гель-лаки шелак, бази, топи для нігтів та інші допоміжні рідини, які використовують при створенні яскравого, довговічного манікюру.
   Як правило, найбільший термін використання мають штучні матеріали, такі як акрил, гель, якими покривають нігтьову пластину, для додання їй ще більшої міцності. Але такі матеріали вимагають чималу кількість додаткових допоміжних рідин, адже тільки з ними реально отримати безпечне, довговічне нарощування нігтів. Але гель, акрил мають і мінуси у вигляді тривалого, досить складного завдання, тому все більшу популярність завойовують сьогодні гель-лаки. Вони відрізняються тією ж стійкістю, яскравістю манікюру, але мають більш просту технологію застосування, зняття.
   Як ми вже сказали, найкращою альтернативою гелю, акрилу є гель-лак. Таке покриття ось уже кілька років найбільш затребуване, популярно серед жінок різного віку. А все завдяки недовгого часу здійснення   манікюрного процесу, тривалості його експлуатації від двох до чотирьох тижнів. 

Бази, топи та інші матеріали для красивих нігтів

   Гель-лак, як інші манікюрні речовини, вимагає декількох допоміжних компонентів, до них відносяться наступні.

  • Праймери. Це один з найбільш важливих компонентів при створенні ефектних нагідок. Його застосовують при нарощуванні, при роботі з гель-лаком. Саме праймер для нігтів, ціна якого не може бути надто Бази, топи нігтівдешевої, дасть можливість знежирити ніготь, що в свою чергу послужить гарантією оптимального скріплення пластини з штучним матеріалом. До складу такої рідини сходять безпечні нетоксичні елементи, що просто усувають жир.
  • Прейп праймери. Максимально знежирює нігтьову пластину і одночасно стає захистом від проникнення хімічних елементів, які містять в собі акрил або гель. Також прейп праймер володіє функцією зневоднення нігтя, запобігає можливе розшарування або деформування.
  • Биокислотные прамеры. Вони застосовні тільки до гелевим матеріалами, надають ноготку так звану шорсткість. Завдяки цьому матеріалу на нігті не з'являться бульбашки, тріщини, не буде відбуватися відшарування. Але з ним необхідно працювати акуратно, щоб не зачепити шкіру на пальцях.
  • Кислотні праймери. Вважаються кращими знежирювачами, які застосовують після обпилювання нігтів, використовують в основному при роботі з акрилом.
  • Бази для гель-лаку. Такий незамінний матеріал, як база для нігтів, купити який можна від різних виробників. Тільки він здатний продовжити життя манікюру, одночасно зміцнюючи верхні шари нігтьових пластин, роблячи їх поверхню ідеальною.
  • Топове покриття. Воно завершує процедуру манікюру, призначено винятково для гель-лаків, є самим густим, щільним елементом порівняно з іншими рідинами.

   Перш ніж придбати бази, топи необхідні для нігтів, ознайомтеся з відгуками майстрів, які ними користувалися, ціновою політикою виробника, складом рідини. Інтернет-магазин «100% краси» пропонує покупцям якісну європейську продукцію компанії Avenir Cosmetics за доступними цінами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner