Кошик
690 відгуків
Інтернет-магазин 100% краси - Silcare - Avenir Cosmetics
+380 (63) 782-45-41
+380 (68) 355-09-25
+380 (63) 265-90-19

Олівець для брів - завершальний етап моделювання брів

Олівець для брів - завершальний етап моделювання брів

Перед тим, як почати вищипувати брови – ретельно продумайте план, яку форму ви збираєтеся досягти і зверніть особливу увагу, де брову буде мати пік (верхня частина арки). Більшість майстрів пропонують зробити брову в гармонії з формою очі. Ви можете отримати уявлення про те, як буде виглядати ваша брову з допомогою олівця для очей або тонального крему, який відповідає вашому тону шкіри. Просто пофарбуйте волосся, які ви плануєте видалити.

Використовувати хороші інструменти. Не всі пінцети для брів будуть вам зручні в роботі. Подивіться на кінці пінцета під кутом, кінці повинні сходитися разом без пробілів або перекриття. Високоякісні пінцети дозволяють легко захопити тонкі або короткі волосся і просто витягнуть волосся, а не зламають його. Найпростіший спосіб перевірки пінцета – спробуйте витягнути волосся на руці.

Використовуйте звичайне дзеркало, так як збільшувальне дзеркало може ввести вас в оману. Ви можете виявити, що ваші брови виглядають розрідженими при перемиканні назад у звичайне дзеркало.

Арки ваших бровей лучше сделать мягкими и нежными. Если вы создаете крутые арки с острым углом, вы будете производить вид постоянно удивлённого человека.

Вы можете облегчить боль при выщипывании бровей, применяя обычный вазелин. Вазелин будет смягчать вашу кожу, и волосы будет легче вытянуть. В качестве дополнительного преимущества, вазелин увлажнит вашу кожу и поможет укротить непослушные волосы бровей. Избегайте льда, потому что это приводит к тому, что поры сужаются, что на самом деле сделает ваши брови более чувствительными к выщипыванию.

Голити ваші брови це погана ідея з кількох причин. По-перше, шкіра навколо очей тонше, ніж на ногах або під пахвами – це високий ризик порізів. Більш важливим, ніж порізи, є той факт, що гоління не вирішує питання надовго. Протягом декількох днів після гоління непривабливі стрижні почнуть з'являтися знову.

Видалення волосся є лише першим етапом моделювання брів. Інша частина - заповнення прогалин. Використовуйте олівець для брів АВНЕР Косметікс для заповнення розріджених областей після вищипування. Олівець для брів АВНЕР Косметікс ідеально підходить для промальовування волосся, т. к. грифель зроблений з високоякісного матеріалу і має достатню твердість. Більшість дешевих олівців для брів розм'якшуються і пливуть.  Завжди малюйте волосся в тому ж напрямку, що і рідні волосся, і вибирайте колір, який виглядає природним.

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner