Кошик
240 відгуків
Интернет-магазин 100% красоты. www.avenir4you.com.ua
+380683550925
+380637824541
+380502549412

Гель-лак Zario professional

Гель-лак Zario professional

Новий манікюрний бренд ZARIO professional - палітра з 40 гель-лаків від пастельних до насичених яскравих відтінків, а також допоміжні рідини: ремувер, рідина для видалення липкості після полімеризації, подготовитель нігтя 3в1 і скраб фреш.

Гель-лак ZARIO - тандем европейских стандартов качества продукции и низкой цены. В составе гель-лака и сопутствующих жидкостей отсутствуют недопустимые компоненты, товар сертифицирован и безопасен для использования.
Цвет высокопигментирован, а умеренно плотная структура делает нанесение гель-лака комфортным, позволяя равномерно распределится по поверхности ногтевой пластины. Мастера маникюра отмечают универсальность цветовой палитры и разнообразие  оттенков, а также стойкость к выцветанию в процессе носки. 
Гель-лаки ZARIO professional сумісні з продуктами інших марок. Пігмент допустимо наносити на ту базу, до якої звикли ви або ваші клієнти і завершувати манікюр улюбленим глянсовим або матовим топом.
В залежності від використовуваної бази, топа, а також технології нанесення покриття тримається 2 - 3 тижні, легко знімається за допомогою розчинення або апаратним способом.

Інші статті