Кошик
690 відгуків
Інтернет-магазин 100% краси - Silcare - Avenir Cosmetics
+380 (63) 782-45-41
+380 (68) 355-09-25
+380 (63) 265-90-19

Ножиці, кусачки АВНЕР косметікс - вибір професіоналів

Ножиці, кусачки АВНЕР косметікс - вибір професіоналів

Манікюрний інструмент АВНЕР косметікс – кращий вибір по співвідношенню ціна-якість.Технології не стоять на місці і сфера манікюру не виняток. Майстри ставлять одні і ті ж питання – чи варто переплачувати за відомий бренд і чи можна отримати якість за доступну ціну. При виборі манікюрного інструменту важливо враховувати 3 параметра – моделі, матеріал інструменту і заточка.

Компанія «АВЕНІР косметікс» пропонує оптимальний вибір для майстрів манікюру, ви отримаєте відмінну якість без націнки бренд.

Моделі манікюрного інструменту «АВЕНІР косметікс» - пройшли ретельний відбір в руках майстрів і часто є лідерами рейтингу при виборі професійного манікюрного інструменту. Моделі, які використовують «АВЕНІР косметікс» також використовуються в таких професійних марках як Олтон, Ерудит або Сталекс.

Що б досягти зниження ціни заготовки -  недорогі марки часто знижують клас сталі після успішної презентації марки на ринку. Марка «АВЕНІР косметікс» не тільки використовує якісну медичну сталь, але і навпаки додає кобальт – що підвищує довговічність інструменту, плавність ходу і дозволяє зробити правильну заточку.

Заточка як манікюрних ножиць так і кусачок для манікюру відбувається виключно в ручну, використовуючи сучасні технології і якісне обладнання. Після фінальної обробки на алмазному колі – кожна одиниця проходить кілька етапів перевірки. Кожна одиниця проходить візуальний контроль на наявність задирок, якість полірування перевіряється допустимий кут сходження  і просвіт.

Після візуального контролю кожна одиниця перевіряється на практиці. Що б перевірити ножиці для кутикули ми використовуємо попередньо висушену вологу серветку, вату і тонкий кульок майку. Якщо кутикульные ножиці не досить гострі – вони витягнуть ворсинки із серветки і ватки або замнуть майку.

Для кутикульных кусачок (накожниц), в першу чергу, ми використовуємо просту серветку – надріз повинен бути рівним і робиться легко. Хороші ножиці для кутикули з легкістю впораються і з ваткою і з майкою.

Приоритетом для ногтевых ножниц и ногтевых кусачек является тонкий картон. Картон должен резаться и не зажевываться. Только идеальные ножницы и кусачки для маникюра могут называться «АВЕНИР косметикс».

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner