Як зняти гель-лак спеціальною рідиною?
Гель-лакове покриття сьогодні перебувати на піку своєї популярності серед дівчат і жінок різного віку. Воно не має аналогів у світі за простотою використання, стійкості манікюру, глянцевим і матовим насиченим тонам. Але буває, що дівчата, які мають покриття гель-лаком, не мають можливості або часу потрапити на корекцію, тому вони мають потребу в самостійному зняття матеріалу. Істотно полегшити цей процес допоможуть спеціальні рідини для нігтів.
Коли ваше покриття перестало бути красивим або пластина помітно відросла, привести свої нігтики в колишній вигляд без допомоги майстра можна і вдома, виконавши нескладні процедури. Головне, ніколи не отдирайте гель-лаки від поверхні нігтя, це призведе до їх сухості, ламкості, рідше - до витончення пластини. Саме із-за такого варварського методу побутує переконання, що це покриття псує натуральні нігті. Але якщо знати певні нюанси правильного зняття, то немає необхідності відмовлятися від ефектного довговічного манікюру, зберігаючи при цьому нігті абсолютно здоровими.
Усунути покриття вам буде легше, якщо ви знаєте, яку рідину для лаку для нігтів використовував ваш майстер. Якщо ж це невідомо, можна скористатися універсальними методами, перевіреними багатьма дівчатами.
Допоміжні рідини та інструментарій для зняття гель-лаку
Заздалегідь підготуйте всі потрібні предмети. Для зняття покриття вам знадобиться:
- рідина для видалення лаків, яка містить ацетон; безацетоновые рідини не зможуть розчинити гель-лакове шари, не варто навіть пробувати, дуже зручні для зняття гель-лаку спеціальні допоміжні рідини, які швидше і ефективніше растворят покриття;
- шматочки фольги, цілком реально застосовувати обгортки від шоколадок або будь-яку фольгу, призначену для харчових продуктів;
- безпечна апельсинова паличка;
- вата;
- звичайна (може бути скляна) і шліфувальна пилочки.
Для швидкого видалення гель-лаку допоможе змивка
- В першу чергу необхідно підготувати ваші нігтики до даної процедури. Гель-лак, як і більшість штучних засобів, вимагає легкого попереднього отшліфовиванія пилкою, перш ніж використовувати рідини допоміжні для нігтів. При цьому досить прибрати тільки глянцевий тоненький шар.
- Невелика кількість вати слід намочити в рідині, прикласти до пластині і загорнути кінчик пальця з нігтем у заздалегідь заготовлену фольгу. У такому вигляді ваші ручки повинні перебувати близько 15 хвилин. Доцільніше купити змивку лаку спеціальну, тоді час скоротитися максимум до десяти.
- Починаючи з одного пальця, по черзі видаліть фольгу, а апельсинової палицею можна знімати лак. Якщо покриття все ще добре тримається, варто збільшити час витримки у фользі ще на 5 хвилин.
- Після такого зняття, нігтики варто трохи відшліфувати. Зробити це можна з допомогою малоабразивной пилочки, яка призначена для натуральних нігтьових пластин.
- Залишилося зробити тільки звичайний природний манікюр і надати нігтикам бажану форму.
Прежде чем делать гель-лаковое покрытие у мастера, необходимо уточнить, какие особенности и преимущества имеют применяемые средства. Ведь используемая в процессе работы база, топы и даже обезжириватель для ногтей, цена на которые отличается в зависимости от марки, имеет особые технологии удаления. Есть такие покрытия, которые можно только спилить, что не очень хорошо. Даже при максимальной ловкости, мастер будет спиливать частицу слоя натурального ногтя. Следственно, не стоит выбирать самые дешевые средства, ведь их эффективность зачастую находится под сомнением.
- Гель-лак Zario professionalНовий манікюрний бренд ZARIO professional - палітра з 40 гель-лаків від пастельних до насичених яскравих відтінків, а також допоміжні рідини: ремувер, рідина для видалення липкості після полімеризації, подготовитель нігтя 3в1 і скраб фреш.Повна версія статті
- Косметичні засоби для догляду та моделювання вій і брівТрендові засоби по догляду за віями від бренду INVEO, новинки ринку косметики в сфері оформлення і фарбування брів.Повна версія статті