Кошик
Інтернет-магазин 100% краси - Silcare - Avenir Cosmetics
+380 (63) 782-45-41
+380 (68) 355-09-25
+380 (50) 254-94-12

Відгуки про компанію Інтернет-магазин 100% краси www.avenir4you.com.ua

  • Катерина К.
    Добре

    Отримала своє замовлення.Оформила одного дня на наступний вже отримала його.Дякую вам за це🌸🌸🌸🌸Щодо лаків дуже хорошої якості легко наносяться гарно сохнуть Замовляла номера-089,075,99.Коліра дуже гарні.Тільки трішки відрізняються вживу ніж на фото синій на фото був більш темним,а вживу більш до голубого, і також червоний мав бути колір марсал а вживу як звичайний червоний.А так все супер дякую вам.Буду замовляти ще🌸🌸🌺🌺

  • Оксана П.
    Погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Не рекомендую! Замовила в понеділок Лампу LED+CCFL, менеджер зетелефонувала і повідомила, що її в наявності немає, однак 90%, що поставка в компанію буде в п"ятницю, і зазначила,що зв"яжеться зі мною у вівторок та повідомить коли лампа появиться в наявності. Ніхто так і не зв"язався,коли телефонувала в четвер уточнити можливу поставку, склалось враження, що я їй нав"язуюсь, вона сказала,що в п"ятницю набере і повідомить про наявність,але не зателефонувала.Позначка товар в "наявності" активна...

  • Яна Л.
    Відмінно

    Все пришло , как и обещали, качеством товара довольна, Спасибо.

  • Ирина Ш.
    Відмінно
  • наталия к.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Партнер
    Відмінно

    Спасибо большое за Вашу работу!!! Заказывала лампу и гель-лак по акции,получила хорошую консультацию и по другим товарам интернет магазина. Лампу получила на следующий день,лампа супер; гель-лак попробовали,он супер ложится классно и пигмент не дает никаких проплешин! Спасибо большое,надеюсь на дальнейшее сотрудничество!!! С ув. Ирина, г.Сумы

  • Партнер
    Добре

    Компания очень ответственная. Продавец Иван просто золото. Все выполнено в срок. Как лампочки перегорели все заменили,все оплатили .

  • Оксана Федоровна М.
    Відмінно
  • Боднар Лилия
    Відмінно

    Очень довольна покупкой. Все быстро и качественно. Рекомендую!!!

  • Наталія
    Відмінно

    Связались очень быстро, ответили на все интересующие вопросы. Лампу получила уже на следующий день. О лаке пока ничего не скажу, но цвет очень красивый! Рекомендую к сотрудничеству.