Кошик
700 відгуків
Інтернет-магазин 100% краси - Silcare - Avenir Cosmetics
+380 (63) 782-45-41
+380 (68) 355-09-25
+380 (63) 265-90-19

Манікюрні набори 8 предметів

Манікюрний інструмент АВНЕР косметікс – кращий вибір по співвідношенню ціна-якість.Технології не стоять на місці і сфера манікюру не виняток. Майстри ставлять одні і ті ж питання – чи варто переплачувати за відомий бренд і чи можна отримати якість за доступну ціну. При виборі інструменту важливо враховувати 3 параметри – моделі, матеріал інструменту і заточка.

Компанія «АВНЕР косметікс» пропонує оптимальний вибір для майстрів манікюру, ви отримаєте відмінну якість без націнки бренд.

Моделі манікюрного інструменту «АВНЕР косметікс» - пройшли ретельний відбір в руках майстрів і часто є лідерами рейтингу при виборі професійного інструменту. Моделі, які використовує «АВНЕР косметікс» також використовуються в таких професійних марках як Олтон, Ерудит або Сталекс.

Що б досягти зниження ціни заготовки -  недорогі марки часто знижують клас сталі після успішної презентації марки на ринку. Марка «АВНЕР косметікс» не тільки використовує якісну медичну сталь, але і навпаки додає кобальт – що підвищує довговічність інструменту, плавність ходу і дозволяє зробити правильну заточку.

Заточка как ножниц так и кусачек происходит исключительно в ручную, используя современные технологии и качественное оборудование. После финальной обработки на алмазном круге – каждая единица проходит несколько этапов проверки. Каждая единица проходит визуальный контроль на наличие заусениц, качество полировки и проверяется допустимый угол схождения  и просвет.

После визуального контроля каждая единица проверяется на практике. Что бы проверить ножницы для кутикулы мы используем предварительно высушенную влажную салфетку, вату и тонкий кулек майку. Если ножницы не достаточно острые – они вытянут ворсинки из салфетки и ватки или замнут майку.

Для кутикульных кусачек, в первую очередь, мы используем простую салфетку – надрез должен быть ровным и делается легко. Хорошие кусачки для кутикулы с легкостью справятся и с ваткой и с майкой.

Пріоритетом для нігтьових ножиць і кусачок є тонкий картон. Картон повинен різатися і не зажевываться. Тільки ідеальні ножиці можуть називатися «АВНЕР косметікс».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner